Народна медицина
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Гриби
Трави
Бджільництво
Головна » Статті » Трави » Перстач білий

Долаємо недуги щитоподібної залози


Щитоподібна залоза розташовується на передній поверхні трахеї, між щитоподібним хрящем та 5-6-м трахейними кільцями. Це єдиний орган, який синтезує органічні речовини, що містять йод. Серед хвороб щитоподібної залози найпоширеніші — дифузний токсичний зоб (Базедова хвороба), багатовузловий зоб, рак щитоподібної залози та гіпотиреоз (мікседема).


Дифузний токсичний зоб — захворювання, яке зумовлене надлишковою секрецією (виділенням) тироїдних гормонів дифузно (рівномірно) збільшеної залози.


Люди з цим захворюванням мають підвищену подразливість, нервозність, пітливість, серцебиття, непереносимість спеки, болі в серці колючого або стискаючого характеру, підвищений апетит, але разом з тим схуднення, проноси. У хворих постійне відчуття жару, вночі сплять під одним простирадлом, п’ють багато води.


У таких хворих розвивається слабкість у м’язах, тремтіння кінцівок, у дітей — судомні посмикування, болі в спині, кістках. Кістки стають ламкими. Відбувається порушення функції статевих залоз. У жінок — порушення менструального циклу, в чоловіків знижується потенція, збільшуються молочні залози. Відбуваються і зміни в органах зору. Очні щілини розширені, що створює вигляд гнівного, здивованого або полохливого погляду. При прогресуванні хвороби розвивається серцево-судинна недостатність, миготлива аритмія. В дітей — фізичний та психічний недорозвиток; порушення функції печінки, жовтяниця.


Для лікування проблем щитоподібної залози Бог створив багато помічних рослин. Серед них надійний засіб — п’ятипал (перстач білий). Це багаторічна трав’яниста рослина з дуже довгим бурим кореневищем, що стелиться і залягає неглибоко в лісовому грунті. Від кореневища відходять щовесни невеличкі стебла, причому квітконосні стебла коротші від пальчастих листків. Рослина має приємний вигляд, шовковиста на дотик. Квіти білі, п’ятипелюсткові, великі і привабливі. Запаху рослина не має. Цвіте з кінця квітня до кінця травня. Поширена на Поліссі та в Лісостепу. Росте в дібровах, мішаних та листяних лісах. Часом можна знайти лише по білих квітках, оскільки вона схована серед торішнього злежаного листя.


Заготовляють усю рослину під час цвітіння, викопуючи її з коренями. Кореневища горизонтальні, довгі, іноді досягають 60-80 см, стебло при основі завтовшки 0,5-1 см.


Способи застосування

  • 1 столову ложку подрібненої трави перстачу залити 1 склянкою горілки, настоювати 2 тижні в затемненому місці, збовтуючи кожного дня. Процідити. Вживати по 10 крапель 3-4 рази на день за 30 хв. до їди. Треба пройти 3-4 курси лікування.
  • Добрий ефект також дає поєднання перстачу білого з травою люцерни, зернами вівса, плодами глоду, коренем синюхи, плодами шипшини у співвідношенні 2:4:4:2:2:2. Беруть 2 ст. ложки суміші, заливають 1 склянкою води, кип’ятять на малому вогні 10 хв., настоюють 4 год. П’ють по 50 мл тричі на день за 30 хв. до їди.
  • Для зниження функції щитоподібної залози застосовують суміш перстачу, квітів глоду, трави собачої кропиви, меліси, материнки у співвідношенні 3:2:3:2:2. Беруть 3 ст. л. суміші, заливають 2 склянками окропу, кип’ятять на малому вогні 5 хв., настоюють 4 години. Першої доби п’ють по 1 ст. л. 5 разів на день, другої — по 2 ст. л. 5 разів, третьої — по 3 ст. л. 5 разів, четвертої — по 4 ст. л. 4 рази. Потім роблять перерву на 3 доби і знову продовжують лікування.
  • Після такого лікування поліпшується сон, самопочуття хворого, повертається працездатність, зникає нервозність, тремтіння рук, нормалізується робота серця. Діти добре ростуть, у них зміцнюються хребет і кістки, покращується увага та пам’ять.
  • Після аварії на Чорнобильській АЕС проблеми зі щитоподібною залозою є в кожної людини в Україні. Тому лікування народними засобами необхідні та надійні.
Категорія: Перстач білий | Додав: krag (26.07.2012)
Переглядів: 1435 | Теги: лікування, перстач білий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Loading...