Народна медицина
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Гриби
Трави
Бджільництво
Головна » Статті » Продукти бджільництва » Підмор бджолиний (мертві бджоли)

Підмор бджолиний


Підмор бджолиний це висушені тільця бджіл, які померли природнім шляхом. У тільці бджіл є такі цінні та лікувальні речовини як гепарин, невеликий залишок бджолиної отрути, глюкозамін, меланін, оцтова кислота, хітин і хітозан та інші біологічно-активні речовини. Пасічники його заготовляють переважно навесні під час весняної ревізії бджолосімей.

 

Повідомлення про те, що тіло робочої бджоли складається з біологічно активних речовин, надійшло від санкт - петербурзьких апітерапевтів та бджолярів на початку 80-х років, які вже на науковому рівні провели випробування відварів та спиртових екстрактів на основі висушеного та подрібненого бджолиного підмору.  Домішки гепарину активно використовують американські дієтологи для ефективного схуднення людей з надмірною вагою».

 

Фармакологи добувають гепарин з хітинового покриву бджіл (це досить дорогий препарат), а ось тіла робочих бджіл можна значно дешевше використовувати людям з обмеженими доходами. Так, настій бджолиних тіл на 70-процентному спирті використовують для лікування суглобів при ревматизмі та невралгії. Порошкові, одержаному після перетирання сухих бджолиних тіл, приписують здатність розчиняти камені в сечовому міхурі, а також лікувати захворювання органів слуху та зору.

Так ось саме в хітиновим покриві бджіл є багато лікувальних хімічних речовин, вони допомагають при запальних процесах, для стабілізації кров'яного тиску, благотворно діє на систему кровопостачання і стан судин.

 

І найголовніше властивість підмору в тому, що він підвищує імунітет людського організму. А з хорошим імунітетом ми чи не хворіємо або легше переносимо хвороби.

 

Фармацепти і доктора медичних наук останнім часом все частіше і частіше звертаються за допомогою до природних джерел корисних речовин, таких як бджолиний помор. Підмор (тіла померлих бджіл) несе в собі цілий комплекс вітамінів (С, Д, Е, К, Р) меланіну і амінокислот.

 

Вже на другому місяці життя вживаючи продукти бджільництва бджілка накопичуе в свое тільце всі корисні речовини які є в меді, прополісі, пилку, маточному молочкці, воску і бджолиній отруті.

 

Виходить, що навіть після смерті ці корисні комахи продовжують, лікувати і давати людям здоров'я. Життя людей на землі тісно пов'язана з життям бджіл все, що ми їмо, не виникло без запилення бджіл. І навіть те чім ми лікуємося, теж нам дають бджоли.

 

Раніше лікування бджолиною підмор вважалося якимось знахарськими зіллям, що викликають у людей асоціації з чаклунством або шаманством, але це, не так. На сьогоднішній день вченими планети проведено безліч аналізів хітинового покриву бджіл. І доведено що у бджіл міститься всі вище перераховані елементи.

 

Склад бджолиного підмору:

 

Волога -10%

Білок -50%

 Мінеральні речовини -10%

Меланіни - 20%

Хітин - 10%

 

 Так як людський організм не може синтезувати, деякі з цих речовини з інших продуктів то в цьому разі потреба людського організму у вживанні бджолиного підмору дуже висока.

 

 Китайська медицина також як і культура є найдавнішою на планеті з тих, що збереглися до нашого часу. Так ось саме китайці найбільш широко використовують бджолиний підмор і хітінозан, який є в підморі. Одне з ласощів для китайців це печиво до чаю, де замість родзинок в печиві бджоли. Може тому китайців так багато і вони так довго живуть і так багато працюють.



Джерело: http://medova.poltava.ua/blog/pidmor_bdzholinij/2011-07-29-6
Категорія: Підмор бджолиний (мертві бджоли) | Додав: krag (26.07.2012)
Переглядів: 2883 | Теги: підмор бджолиний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Loading...